Agencja Aktualności Referencje Pobierz katalog Kontakt
en
certyfikat top ten NOYOSEI  -   Copyright © www.mteagencja.pl 2015 zobacz galerię
Nasza AGENCJA EVENTOWA zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz organizacją imprez integracyjnych. Dbamy o każdy pozytywny aspekt i szczegół takiego wydarzenia, by każda chwila była dla Was czymś niecodziennym i niezapomnianym. Imprezy integracyjne dla firm - nasza pasja a Wasza  radość. Zachce Ci się siatki na plaży Bora-Bobra - nie ma sprawy. Sporty ekstremalne, wyścigi Quadów, kursy żeglarskie, wspinaczka... Co tylko zechcesz. Zorganizujemy to dla Ciebie!

Referencje

Zamknij okno Cofnij
Landis+Gyr
 Rzeczą niezwykle cenną, w obecnych warunkach rynkowych, jest znalezienie odpowiednich firm, z którymi chcemy pracować, które będą znały nasze potrzeby, a czasami nawet, będą potrafiły, korzystając ze swojego doświadczenia i fachowości, doradzać nam w kwestiach na których się nie znamy.
Agencja MTE jest właśnie tą firmą.
...Nasza współpraca trwa już prawie rok w tym czasie Agencja MTE przygotowała i poprowadziła kilka spotkań szkoleniowo-integracyjnych łącznie z jubileuszem 15-lecia naszej firmy...
...To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez MTE, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Jesteśmy przekonani, że możecie Państwo polegać na tej fimie.

 
Andrzej Szymański Prezes Zarządu
Interia.pl
 Pragniemy poświadczyć, że INTERIA.PL współpracuje z Agencją MTE...  Możemy z przyjemnością rekomendować More Than Explore jako kreatywny zespół fachowców, z którymi warto współpracować.
 
Izabela Hemerling-Kamińska Specjalista PR
Western Union
 W imieniu moim i całego zespołu, chciałbym podziękować za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy... Państwa profesjonalizm, zaangażowanie i serdeczne podejście do uczestników spotkania, przyniosły nam i naszym gościom mnóstwo wspaniałych wrażeń, radości i trudnych do zapomnienia chwil. Oryginalność pomysłów i fachowość usług Państwa Agencji są godne polecenia, co niniejszym czynię...
 
Konrad Olszaniecki Regional Director Poland
National Geographic
 Pragniemy jeszcze raz gorąco podziękować za wspaniałą opiekę i niesamowity program... Jesteśmy pod dużym wrażeniem Waszego profesjonalizmu, zaangażowania i cierpliwości jaką wykazaliście się dbając o nasze bezpieczeństwo. Dziękujemy Wam za to, że pokazaliście nam choć przez chwilę to, co z pewnością kilka czy kilkanaście lat temu "dotknęło" Waszych serc.

 
Elżbieta Sobczak
Philips referencje
 Agencja More Than Explore przygotowała dla firmy Philips oprawę spotkania integracyjnego dla 150 uczestników z 6 krajów... cała impreza okazała się niesamowitym, unikalnym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Program zadowolił nawet najbardziej wymagających, doświadczonych wieloma wyjazdami pracowników; dla wszystkich był wielkim zaskoczeniem, wyzwaniem i możliwością spędzenia czasu w sposób tak różny od dotychczasowych znanych "zabaw" integracyjnych.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Agencje MTE jako partnera w organizacji wszelkich imprez biznesowych, mogących przyczynić sie do budowania wizerunku każdej firmy jako środowiska kreatywnego, otwartego i podejmującego nowe wyzwania.
                                                                                                                
 
Renata Wojtyniak Dyrektor regionalny