Agencja Aktualności Referencje Pobierz katalog Kontakt
en
certyfikat top ten NOYOSEI  -   Copyright © www.mteagencja.pl 2015 zobacz galerię
Nasza AGENCJA EVENTOWA zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz organizacją imprez integracyjnych. Dbamy o każdy pozytywny aspekt i szczegół takiego wydarzenia, by każda chwila była dla Was czymś niecodziennym i niezapomnianym. Imprezy integracyjne dla firm - nasza pasja a Wasza  radość. Zachce Ci się siatki na plaży Bora-Bobra - nie ma sprawy. Sporty ekstremalne, wyścigi Quadów, kursy żeglarskie, wspinaczka... Co tylko zechcesz. Zorganizujemy to dla Ciebie!

Aktualności

Zamknij okno Cofnij
 
MAGICZNY DYWAN POD NAMIOTEM! - NOWOŚĆ PIKNIKOWA!

MAGICZNY DYWAN POD NAMIOTEM! - NOWOŚĆ PIKNIKOWA!

Tutaj na dzieci w naszym namiocie będzie czekała wspaniała niespodzianka! Gry i animacje wprowadzą naszych najmłodszych do magicznego świata, w którym wszystko jest możliwe!


Interaktywne gry na czas i punkty sprawiają, że dzieci nieustannie chcą poprawiać uzyskane przez siebie rekordy. Ta atrakcja nie tylko rozwija wyobraźnię, ale również pozytywnie wpływa na emocje najmłodszych. Nie zabraknie również propozycji dla dorosłych, którzy też będą mogli podjąć wyzwanie!


Podłoga interaktywna to nie tylko doskonała zabawa, ale również skuteczne narzędzie edukacyjne. Może być instalowana w różnych miejscach takich jak: galerie handlowe, kina, hotele, kluby, przedszkola. Poprawia zdolności motoryczne, rozwija wszechstronność, poprawia szybkość reakcji, a co za tym idzie jest idealnym rozwiązaniem na naukę poprzez zabawę.

Jeśli mają Państwo swoje pomysły na wykorzystanie interaktywnej podłogi zachęcamy do kontaktu.
XI EDYCJA FESTIWALU PODRÓŻNIKA

XI EDYCJA FESTIWALU PODRÓŻNIKA

XI EDYCJA FESTIWALU PODRÓŻNIKA im. Mateusza Hryncewicza dobiegła końca! Z roku na rok Festiwal przyciąga coraz więcej osób, co sprawia nam ogromną radość! Dziękujemy, że już kolejny raz byliście z nami, mamy nadzieje że spotkamy się w przyszłym roku w tak fantastycznym gronie!