Agencja Aktualności Referencje Pobierz katalog Kontakt
en
certyfikat top ten NOYOSEI  -   Copyright © www.mteagencja.pl 2015 zobacz galerię
Nasza AGENCJA EVENTOWA zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz organizacją imprez integracyjnych. Dbamy o każdy pozytywny aspekt i szczegół takiego wydarzenia, by każda chwila była dla Was czymś niecodziennym i niezapomnianym. Imprezy integracyjne dla firm - nasza pasja a Wasza  radość. Zachce Ci się siatki na plaży Bora-Bobra - nie ma sprawy. Sporty ekstremalne, wyścigi Quadów, kursy żeglarskie, wspinaczka... Co tylko zechcesz. Zorganizujemy to dla Ciebie!

Aktualności

Zamknij okno Cofnij
 
SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU INTEGRACJA I SZKOLENIA W KLIMACIE CSR

W ostatnim czasie obserwujemy wśród naszych Klientów coraz większe zainteresowanie projektami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością biznesu w skrócie zwanym CSR. To już nie tylko górnolotne hasła i idee, lecz praktyka, która dla coraz większej liczby firm staje się stałym elementem wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych.


CSR to nurt, według którego firmy i organizacje już na etapie budowania strategii chętnie uwzględniają interesy społeczne czy ochronę środowiska. Działania CSR dają wymierne efekty dla naszego otoczenia i to powinno być głównym ich celem. Wartością dodaną dla osób biorących czynny udział w tego typu projektach są pozytywne emocje wynikające z pomocy, ale także "ocieplenie" wizerunku firmy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów doradzamy ciekawe rozwiązania, dzięki którym firma jeszcze mocniej zakorzeni się w lokalnej społeczności oraz będzie mogła w pozytywny sposób wpływać na środowisko naturalne.

Działania w ramach CSR mogą obejmować różne formy takie jak:
- budowanie placów zabaw
- odnawianie szkół czy przedszkoli
- zalesianie parków miejskich
- odbudowywanie domów uszkodzonych przez żywioły

W formułę tą wpisują się także eko-eventy zwane również green eventami czy zieloną integracją - czyli wydarzenia organizowane zgodnie z zasadami ochrony środowiska.

Ze swojej strony proponujemy kompleksową obsługę tego typu projektów począwszy od konceptu, poprzez kontakt z jednostkami zainteresowanymi współpracą, przygotowanie i realizację, aż po podsumowanie działań.

Jeśli szukają Państwo pomysłu na integrację i zbudowanie zespołu, to działania społecznie zaangażowane będą ciekawą alternatywą dla typowej integracji!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
CHCESZ ZMOTYWOWAĆ SWÓJ ZESPÓŁ

CHCESZ ZMOTYWOWAĆ SWÓJ ZESPÓŁ

CHCESZ ZMOTYWOWAĆ SWÓJ ZESPÓŁ – WYNAGRODZIĆ SWOICH PARTNERÓW – STWORZYĆ PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – ZBUDOWAĆ RELACJE BIZNESOWE


POMYŚL O INCENTIVE SPORT

Od lat wiadomo iż najlepsze relacje biznesowe tworzy się na imprezach sportowych, dlatego od wielu wielu lat Amerykanie z powodzeniem praktykują te działania i swoich kluczowych klientów zabierają właśnie na wspólne oglądanie meczy, wydarzeń sportowych.
Incentive to nie tylko sporty ekstremalne i adrenalina, to także wyjątkowe i niepowtarzalne imprezy. Nasza propozycja to wyjazdy na najlepsze imprezy sportowe organizowane na całym świecie. Zapewniamy kompleksową obsługę podczas każdego takiego wyjazdu – od transportu, przez zakwaterowanie, bilety wstępu na dodatkowych atrakcjach kończąc.

Zapraszamy do wspólnych wyjazdów na mecze piłki nożnej, walki bokserskie, skorki narciarskie czy wyścigi formuły 1, rajdy samochodowe czy inne imprezy dużego formatu.

Rok 2016 będzie wyjątkowy obfitujący w wydarzenia sportowe, warto zanotować w kalendarzu, warto być !!!

28 maja - Finał Ligi Mistrzów w Mediolanie.
10 czerwca - 10 lipca - Mistrzostwa Europy - EURO we Francji
5 - 21 sierpnia - Letnie Igrzyska Olimpijskie w Brazylii - Olimpiada w Rio de Janeiro.