Agencja Aktualności Referencje Pobierz katalog Kontakt
en
certyfikat top ten NOYOSEI  -   Copyright © www.mteagencja.pl 2015 zobacz galerię
Nasza AGENCJA EVENTOWA zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz organizacją imprez integracyjnych. Dbamy o każdy pozytywny aspekt i szczegół takiego wydarzenia, by każda chwila była dla Was czymś niecodziennym i niezapomnianym. Imprezy integracyjne dla firm - nasza pasja a Wasza  radość. Zachce Ci się siatki na plaży Bora-Bobra - nie ma sprawy. Sporty ekstremalne, wyścigi Quadów, kursy żeglarskie, wspinaczka... Co tylko zechcesz. Zorganizujemy to dla Ciebie!

Aktualności

Zamknij okno Cofnij
 
www.nightevent.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.nightevent.pl

NightEvent to projekt stworzony z pasji, przez ludzi którzy mają ogromne doświadczenie w branży eventowej.


Nasze doświadczenie przekładamy na ciekawe scenariusze i nietypowe sposoby spędzania nocnego czasu. Oferta to ogrom atrakcji, pomysłów i scenariuszy szeroko związanych z szeroko pojętym nocnym stylem życia…

NightEvent to imprezowe życie nocne z dodatkiem pieprzu i wanilii


www.enjoyart.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.enjoyart.pl

EnjoyART to niecodzienna forma integracji poprzez kulturę i sztukę, która gwarantuje przeżycie niezapomnianych chwil.


Proponujemy zajęcia z malarstwa wielkoformatowego i sztalugowego, graffiti, gry i zabawy kulturowe, realizacje filmowe, Body Painting i Art Games, które mają na celu integrację pracowników Państwa Firmy w niekonwencjonalny sposób.


Nowy Projekt MTE

Nowy Projekt MTE„Bieg Komandosa” to wyjątkowy projekt eventu w formie wyścigu cross country wzorowany na elementach kursu „Hells Week” amerykańskich jednostek Seals. Event może przybrać również charakter CSR – czyli event związany ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.


Jest to projekt, który świetnie sprawdzi się podczas imprezy organizowanej z okazji rocznicy działalności firmy lub innej znaczącej okazji.
To połączenie aktywności fizycznej z konkretną finansową pomocą. Proponowana przez nas forma imprezy wyzwala ogromne pokłady pozytywnej energii i oferuje jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę̨, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika w firmie.

Liczy się determinacja, wytrwałość i elastyczność oraz przemyślana strategia i konsekwentna realizacja planu.