Agencja Aktualności Referencje Pobierz katalog Kontakt
en
certyfikat top ten NOYOSEI  -   Copyright © www.mteagencja.pl 2015 zobacz galerię
Nasza AGENCJA EVENTOWA zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem oraz organizacją imprez integracyjnych. Dbamy o każdy pozytywny aspekt i szczegół takiego wydarzenia, by każda chwila była dla Was czymś niecodziennym i niezapomnianym. Imprezy integracyjne dla firm - nasza pasja a Wasza  radość. Zachce Ci się siatki na plaży Bora-Bobra - nie ma sprawy. Sporty ekstremalne, wyścigi Quadów, kursy żeglarskie, wspinaczka... Co tylko zechcesz. Zorganizujemy to dla Ciebie!

Aktualności

Zamknij okno Cofnij
 
More Than Explore - etos herosa

More Than Explore - etos herosaWe współczesnych czasach etos herosa rozumiany jest w zupełnie inny sposób lub zupełnie się go pomija, jednak siła, męstwo oraz dobra kondycja są teraz bardzo cenione. Obecnie nie brakuje zawodów, w których występują zawodnicy o „nadludzkich” siłach, potrafiący zmierzyć się z ogromnymi ciężarami.
Wymaga to nie lada wysiłku, a przede wszystkim wielu lat praktyki, ciężkich ćwiczeń, a niejednokrotnie wielu wyrzeczeń.

Podczas przygotowanej przez nas zabawy będą Państwo mogli zmierzyć swoją siłę, ale przede wszystkim podjąć wyzwanie jakim będzie walka z własnymi ograniczeniami i słabościami. Choć przez krotki moment staną się Państwo herosami.

Współcześni Herosi to program który doskonale sprawdzi się na PIKNIKACH, EVENTACH oraz SPOTKANIACH INTEGRACYJNYCH Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z naszym projektem.
JURAJSKIE EXTREME

JURAJSKI EXTREME

W ramach przygotowań do jesiennego sezonu prezentujemy nasz kolejny sztandarowy scenariusz - "JURAJSKI EXTREME"
Gra terenowa po najbardziej atrakcyjnych przyrodniczo i historycznie miejscach Południowej Jury


Scenariusz godny uwagi i polecenia